Inwestorze! Jeśli inwestujesz własne pieniądze na giełdzie to może być najważniejsza wiadomość jaką przeczytasz w tym roku! 
UWAGA: zostały tylko 2 miejsca!!!
Zaprasza na:
Konferencję Longterm 
„Książęca Street II”
Albert Rokicki, 
Mam niezwykłą przyjemność zaprosić Cię na kolejną i unikatową konferencję dla inwestorów giełdowych.

Podobno społeczność bez tego rodzaju spotkania na żywo nie istnieje a my mamy ambicję zaistnieć bardzo mocno i dokonywać rzeczy wielkich w kolejnych latach!

Jestem przekonany, że wysoka wartość merytoryczna wykładów, wiedza przekazana przez szanownych prelegentów, oraz rozmowy kuluarowe, sprawią, że wszyscy staniemy się jeszcze lepszymi inwestorami.
Razem będziemy stanowili siłę i wspólnie rozwijali się jako skuteczni inwestorzy.

Do zobaczenia w Warszawie!
Z inwestorskim pozdrowieniem
Albert "Longterm" Rokicki 
Spotkanie odbędzie się 14-15 października 2017 r. w
Hotelu Witkowski przy Alei Krakowskiej 131 w Warszawie
Dla uczestników konferencji jest zniżka na noclegi w dniach 13-15.10.2017 
 200 zł za pokój jednoosobowy i 240 zł za pokój 2-osobowy ze śniadaniem 
(ceny brutto)
Liczba miejsc ograniczona!
Zarezerwuj miejsce już teraz!
Dwa dni wykładów, spotkania kuluarowe, 2 x lunch, kolacja i drink bar w sobotę!
597 zł
Wykładowcy:
Grzegorz Miechowski 
Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Związany z branżą gier komputerowych od początków lat 90-tych. Był jednym z założycieli studia Metropolis Software, które stworzyło m.in. grę „Gorky 17”. Pod koniec 2009 roku Grzegorz Miechowski, wraz z trzema wspólnikami, założył 11 bit studios. W 2010 roku kierowana przez niego spółka zadebiutowała na NewConnect, a 18 grudnia 2015 roku na GPW. Największym sukcesem 11 bit studios S.A. jest gra „This War of Mine” wydana w listopadzie 2014 roku. Przychody z jej sprzedaży do tej pory przekroczyły już 60 mln PLN podczas gdy jej produkcja kosztowała 3 mln PLN. Spółka przygotowuje się obecnie do wydania gry „Frostpunk”.
Dariusz Wolak
Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny). Od 2000 roku dziennikarz „Prawa i Gospodarki”. Od 2003 roku związany z „Parkietem”, w którym m.in. pisał o spółach technologicznych, w tym z branży gier komputerowych. W 2015 roku przeszedł do 11 bit studios gdzie odpowiada za relacje inwestorskie.
Michał M. Lisiecki
wydawca, menadżer, przedsiębiorca, ekspert rynku mediów i komunikacji marketingowej. Założyciel, główny udziałowiec i prezes PMPG Polskie Media (GPW: PMPG). Pełni również funkcje prezesa Zarządu w spółkach Grupy Kapitałowej PMPG, m.in.: Agencji Wydawniczo-Reklamowej WPROST, wydawcy - tygodnika WPROST, oraz przewodniczącego Rady Nadzorczej Orle Pióro Sp. z o.o. – wydawcy „Tygodnika Do Rzeczy”.
Konrad Kąkolewski
Prezes Zarządu GetBack S.A. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie w 1998 roku uzyskał tytuł magistra na wydziale nauk ekonomicznych. W 1995 roku uzyskał dyplom z zakresu rachunkowości i finansów ACCA. W latach 1995-1999 pracował jako menadżer w zespole audytu bankowego KPMG. Od 1999 do 2003 roku pracował w Banku Handlowym w Warszawie S.A., działającym od 2001 roku pod nazwą Citi Handlowy. W latach 2003-2005 prowadził projekty restrukturyzacji finansowej PZU S.A. oraz PZU na Życie S A. W lipcu 2016 roku objął stanowisko prezesa zarządu w spółce Hussar Gruppa S.A., które zajmuje do dziś. Od grudnia 2010 do czerwca 2011 roku pełnił funkcję doradcy zarządu spółki Allianz Polska S.A. Od sierpnia 2011 do września 2012 roku pracował w Getin Noble Bank S.A. i Getin Holding S.A. jako specjalista ds. ubezpieczeń w komórkach wspomagających oraz dyrektor projektu.
Przemysław Gerschmann
Twórca Equity Magazine, manager w Citi, wcześniej analityk w Deutsche Banku. Pasjonat rynków kapitałowych i fintech, aktywny na giełdzie od 2008 roku.
Dr Kamil Gemra
Partner zarządzający w InnerValue. Doktor nauk ekonomicznych, absolwent SGH oraz stypendystą Akademii Liderów Rynku Kapitałowego fundacji im. L. Pagi. Na rynku kapitałowym od 2009 r. Był współtwórcą serwisu dla inwestorów indywidualnych StockWatch.pl, a następnie pełnił funkcję dyrektora ds. rynku pierwotnego w Domu Maklerskim W Investments SA. Wielokrotnie udzielał komentarzy przed kamerami stacji TVN CNBC czy Polsat Biznes. Jest autorem ponad 100 artykułów dotyczących rynku kapitałowego w Polsce. Prowadzi bloga w serwisie dyskusja.biz oraz aktywnie udziela się na twitterze.
Piotr Nowjalis 
doświadczony CFO, przez blisko dwadzieścia lat zarządzał finansami w dużych polskich spółkach giełdowych, m.in w CCC, gdzie przez ponad osiem lat pełnił funkcję wiceprezesa zarządu. W CCC współautor strategii ekspansji zagranicznej i akwizycji eobuwie.pl. Aktualnie członek rady nadzorczej i komitetu audytu w : CCC, Dino, Synektik i Libet.
Radosław Chodkowski
Inwestor z ośmioletnim stażem na rynkach finansowych. W swoich działaniach kieruje się głównie wskazaniami analizy technicznej, łącząc ją z analizą sytuacji na rynkach globalnych. Od siedmiu lat prowadzi bloga Humanista na giełdzie, gdzie w prosty sposób przekazuje wiedzę dotyczącą zarabiania na giełdzie.
Dorota Sierakowska
Finansistka i przedsiębiorca, analityk rynków surowcowych w Domu Maklerskim BOŚ, inwestor z 10-letnim doświadczeniem, wydawca i redaktor naczelna magazynu o inwestowaniu TREND. Autorka książki „Świat surowców” – pierwszego w Polsce kompleksowego podręcznika dotyczącego inwestowania na rynkach towarowych. Ekspert rynków finansowych w mediach, a także wykładowca i szkoleniowiec w zakresie inwestowania na rynkach surowcowych.
Maciej Samcik
Od 1997 r. dziennikarz ekonomiczny, od 2009 r. prowadzi blog "Subiektywnie o finansach", największy interwencyjny blog o pieniądzach w Polsce. Laureat najbardziej prestiżowych nagród dziennikarskich (m.in. dwukrotnie Grand Press), autor książek o finansach osobistych: "Przewodnik po domowych finansach" (Agora, 2010), "Jak inwestować i pomnażać oszczędności" (Edgard, 2012 i 2014), "100 potwornych opowieści o pieniądzach..." (Agora, 2014), "Moje pierwsze kieszonkowe" (Agora, 2016)
Krzysiek "Krzabr" Abramowicz
Inwestor indywidualny, specjalizujący się w rynku NewConnect, prowadzi bloga Market Revolution i cyklicznie publikuje kwartalne raporty TOP NC z analizami najlepszych spółek z NC.
Dr Jacek Welc
Doktor nauk ekonomicznych, specjalista z zakresu wyceny aktywów oraz wykrywania „kreatywnej księgowości”. Wykładowca Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz SRH University Berlin. Posiada zdobyty z wyróżnieniem dyplom London Chamber of Commerce and Industry z zarządzania (Level 3 Diploma in Managerial Principles) oraz certyfikat tej instytucji z rachunkowości finansowej wg Międzynarodowych Standardów Rachunkowości (LCCI Level 4 Financial Accounting IAS).
Andrzej Gonet
Z wykształcenia chemik, w pracy business manager, z zamiłowania inwestor indywidualny. Inwestuję od debiutu Taurona w 2010 będąc jeszcze studentem. W Longterm.pl od 28.06.2011 roku. Inwestuje w oparciu o fundamenty firm oraz od połowy 2016 wykorzystując poziomy DiNapolego mając na uwadze rynki globalne.
Albert Rokicki
Niezależny inwestor i bloger. Jest twórcą i szefem portalu Longterm.pl najstarszego i najbardziej popularnego bloga o inwestowaniu w Polsce. To jedyny taki blog tworzony przez inwestora operującego własnym kapitałem dla indywidualnych inwestorów.
Adrian Przybylski
W Longterm.pl od 2013 roku i wtedy też zaczął przygodę z inwestowaniem. Specjalista od wycen spółek giełdowych. Laureat prestiżowych konkursów organizowanych wśród studentów wyższych uczelni ekonomicznych.
Doświadczenie zdobywał w audycie instytucji finansowych w Deloitte Polska oraz w dziale zarządzania aktywami w Open TFI.
Ramowy Program konferencji
 • Dzień 1 Sobota (14.10.2017):
 • 10:00 – 11:30 Przemysław Gerschmann (redaktor naczelny Equity Magazine): "Kluczowe elementy budowania zyskownej inwestycji"
 • 11:30 – 11:45 Przerwa kawowa 
 • 11:45-13:15 Marcin Strzałkowski (prezes InteliWise) „Dlaczego 55% globalnych korporacji planuje, testuje bądź juz wykorzystuje AI, Chatboty, big data w ich kluczowych procesach biznesowych.”
 • 13:15 – 13:30 Przerwa kawowa 
 • 13:30-15:00 Michał Lisiecki (prezes PMPG Group) – „Prezentacja grupy medialnej i pytania do prezesa
 • 15:00-16:00 obiad
 • 16:00-17:30 Konrad Kąkolewski (prezes Getback) – „Jak zbudować biznes warty 2 mld zł i pytania do prezesa”.
 • 17:30-17:45 przerwa kawowa
 • 17:45-19:15 Grzegorz Miechowski (prezes 11 bit studios) i Dariusz Wolak (szef działu IR 11 bit studios) – „Frostpunk, Beatcop, Moonligher, Children od Morta i 8 czyli gamingowa ofensywa – pytania do prezesa
 • 19:15-19:30 przerwa kawowa
 • 19:30-21:00 Piotr Nowjalis (członek RN CCC/Dino Polska/Synektik) „Jedenaste : nie będziesz spółek kupował nadaremno czyli dlaczego akwizycje nie generują wartości dla akcjonariuszy?"
 • 21:00 kolacja i potem wieczorna impreza
 • Dzień 2 Niedziela 15.10
 • 10:00-11:30 dr Kamil Gemra (InnerValue) „Rola relacji inwestorskich na GPW
 • 11:30-11:45 przerwa kawowa
 • 11:45-13:15 Radek Chodkowski Przegląd spółek z TOP 15 Poland
 • 13:15-13:30 przerwa kawowa
 • 13:30-15:00 Krzysztof Abramowicz (MarketRevolution) „Jak analizować małe spółki – podejście mikro i mezzo
 • 15:00-16:00 obiad
 • 16:00-17:30 Adrian Przybylski Inwestowanie długoterminowe w oparciu o fundamenty – analiza tegorocznych debiutantów: Play, Getback i Dino
 • 17:30-17:45 przerwa kawowa
 • 17:45-19:15 Dorota Sierakowska (DM BOŚ / redaktor naczelna Magazynu Trend) „Dokąd zmierza rynek ropy naftowej – inwestowanie w surowce
Co otrzymujesz?
 •  Dwa dni spotkań
 •  Udział w 11 wykładach
 •  Udział w panelach dyskusyjnych na temat bieżącej sytuacji rynkowej
 •  Spotkania z prezesami spółek na żywo 
 •  Możliwość spotkania i dyskusji z prelegentami
 •  Materiały konferencyjne
 •  Przerwy kawowe
 •  Obiad w sobotę i niedzielę
 •  Kolacja w sobotę 
 •  Drink bar w cenie
Dwa dni wykładów, spotkania kuluarowe, 2 x lunch, kolacja i drink bar w sobotę - wszystko w cenie! 
Longterm.pl 2017